BOSCH KYLSKÅP. 1950-tal.

BOSCH KYLSKÅP. 1950-tal.
3513002. BOSCH KYLSKÅP. 1950-tal.

Bredd: ca 57. Djup ca 59 cm. Höjd: 110 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 117