RADIOMOTTAGARE. så kallad kristallmottagare, Frankrike, 1920/30-tal.

351225. RADIOMOTTAGARE. så kallad kristallmottagare, Frankrike, 1920/30-tal.

Ligger i träväska.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ligger i träväska.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 195