INGEBORG RASMUSSEN. SKÅL MED HANDTAG.

3511998. INGEBORG RASMUSSEN. SKÅL MED HANDTAG.

Signerad "RAS", glaserat lergods, med dekor föreställande man till häst, 1930-talet, längd 24 cm.

Små naggar och nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små naggar och nötningar.

Antal besök: 534