DAVID LARSSON. Bohuslänskt landskap. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

351176. DAVID LARSSON. Bohuslänskt landskap. Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

38 x 46 cm.

David Larsson (1898–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

David Larsson (1898–1976)

Antal besök: 1 574