SKÅP samt SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

35114. SKÅP samt SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skåp, vitlackerad. Längd 128, bredd, 48, höjd 175 cm. Sideboard grågrönlackerad. Längd 170, bredd 42, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 439