SOFFBORD, glas, mässing, 1900-tal.

3511346. SOFFBORD, glas, mässing, 1900-tal.

Mått 65 x 65 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage.
Märken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 65 x 65 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage.
Märken och repor förekommer.

Antal besök: 183