WILGOT LIND. Landskap, Olja på pannå, signerad.

351132. WILGOT LIND. Landskap, Olja på pannå, signerad.

38 x 41 cm.

Fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 41 cm.

Fläckig.

Antal besök: 824