BARVAGN, 1900-talets andra hälft.

3510894. BARVAGN, 1900-talets andra hälft.

Laminat och gulmetall. Längd 77, bredd 42, höjd 79 cm.

Slitage. Lätt rank. Grepp något snett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 273