OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vas i form av flaska, signerad Girall 2013.

3510734. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vas i form av flaska, signerad Girall 2013.

Deor av ränder i vitt samt polykroma blommor mot blågrön fond. Höjd 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 147