OKÄND KONSTNÄR. England, 1800-tal. Landskapsmotiv med highland cattle och väderkvarn. Olja på duk. Osignerad.

351047. OKÄND KONSTNÄR. England, 1800-tal. Landskapsmotiv med highland cattle och väderkvarn. Olja på duk. Osignerad.

34 x 44 cm.

Slitage, visst färgbortfall samt liten stickskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 44 cm.

Antal besök: 701