KONVERTERAT SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-TAL.

3510408. KONVERTERAT SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-TAL.

Längd 136,5 cm.

Skador, slitage, lagningar. Låset låser i ett läge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 136,5 cm.

Antal besök: 521