SKULPTUR, brons, liggande kvinna. Efter Pohl, 1900-tal.

351003. SKULPTUR, brons, liggande kvinna. Efter Pohl, 1900-tal.

Totalhöjd 13,5 cm. Signerad Phol och märkt J.B. Deposee, Bronze Garanti Paris.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 434