TOALETTBORD, 1960-tal.

TOALETTBORD, 1960-tal.
35097. TOALETTBORD, 1960-tal.

Teak. Två hurtsar samt spegel. Längd 111, bredd 55, höjd 128 cm.

Mindre fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
35097. TOALETTBORD, 1960-tal.

Antal besök: 2 695