TOM HOLD (BRITTISK, 1843-1902).

3509416. TOM HOLD (BRITTISK, 1843-1902).

Får i ett landskap
signerad (nere till vänster), olja på duk
29 x 39cm i lönnram.

Små bårmarkeringar på duk, ytsmuts men generellt ok.

Gör en kostnadsfri värdering!

Får i ett landskap
29 x 39cm i lönnram.

Antal besök: 284