FRANCES BISHOP (1900-TAL).

FRANCES BISHOP (1900-TAL).
3509389. FRANCES BISHOP (1900-TAL).

”Henry” (studie av en gris)
paraferad, akvarell
18 x 12 cm (7 tum x 5 tum).

Redo att hänga.

Tema

Paintings Sold on Behalf of The Hillside Animal Sanctuary

Gör en kostnadsfri värdering!

”Henry” (studie av en gris)
paraferad, akvarell
18 x 12 cm (7 tum x 5 tum).

Redo att hänga.

Tema

Antal besök: 199