Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
STIG E LINDBERG. litografi, " Odyssevs " signerad och numrerad 64/100.
350935. STIG E LINDBERG. litografi, " Odyssevs " signerad och numrerad 64/100.
44 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 60 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 867