JOAN TORRAS BACHS. Landskap.

JOAN TORRAS BACHS. Landskap.
3509265. JOAN TORRAS BACHS. Landskap.

Akvarell och bläck på papper
Signerad och daterad 1955
36x48 cm.

Oxidation. Förgylld träram. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell och bläck på papper
Signerad och daterad 1955
36x48 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 143