MAY K LEON. Färglitografi.

MAY K LEON. Färglitografi.
3508638. MAY K LEON. Färglitografi.

Barinteriör. Signerad och numrerad 21/260 ex
75x54 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

75x54 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 217