TAKARMATUR, mässing samt prismor, 1900-talets andra hälft.

350809. TAKARMATUR, mässing samt prismor, 1900-talets andra hälft.

Takarmatur med sex ljuspunkter
Diameter 51, höjd 14 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51, höjd 14 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 546