PROGRAM OCH BILJETTER, VM i fotboll 1958.

3508090. PROGRAM OCH BILJETTER, VM i fotboll 1958.

Match 21, Brasilien - Sovjet, Nya Ullevi. Program och 2 biljetter i löpnummerordning.
Match 30, Semi-final, Sverige - Västtyskland. Program och 2 biljetter i löpnummerordning.
3 biljetter för Ullevi 1959 medföljer.

Slitage och skador. Skrift med kulspetspenna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940