Match 21, Brasilien - Sovjet, Nya Ullevi. Program och 2 biljetter i löpnummerordning.
Match 30, Semi-final, Sverige - Västtyskland. Program och 2 biljetter i löpnummerordning.
3 biljetter för Ullevi 1959 medföljer.
Slitage och skador. Skrift med kulspetspenna.