PALL, höj och sänkbar 1900-talets början.

350796. PALL, höj och sänkbar 1900-talets början.

Pall med snurr, höj och sänkbar.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 6 287