STOLAR,/ TABURETTER med rygg, 1 par, Frankrike, 17-1800-tal.

350783. STOLAR,/ TABURETTER med rygg, 1 par, Frankrike, 17-1800-tal.

Taburettstolar 1 par, Frankrike, 17-1800, med delvis originaltyg rygg.
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, bemålade.

Antal besök: 638