IAN RUSTH. "Sommarkväll", litografi, signerad och numrerad 135/250.

350776. IAN RUSTH. "Sommarkväll", litografi, signerad och numrerad 135/250.

48 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 1 199