MATBORD, 1900-talets andra hälft.

3507281. MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak och bok.
Längd ca. 130, bredd 85, höjd 74 cm.
2 tilläggskivor á 40 cm.

Repor, sarg med mindre fanerskada.
Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och bok.
2 tilläggskivor á 40 cm.

Renoverat och kompletterat.

Antal besök: 456