ERENE ROSBERG. Komposition med paraply, olja på duk, signerad 1991.

3507258. ERENE ROSBERG. Komposition med paraply, olja på duk, signerad 1991.

55 x 46 cm.

55 x 46 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
T32 - Tavlor 32
Antal besök: 1

Andra intressanta föremål