HÖRNSKÅP, allmoge, kurbits, daterad 1946.

350671. HÖRNSKÅP, allmoge, kurbits, daterad 1946.

Längd 50 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 104