KANDELABRAR, 1 par, tenn, rokokostil, 1900-talets första del.

350642. KANDELABRAR, 1 par, tenn, rokokostil, 1900-talets första del.

Stämplade J.L.H Svenskt Tenn

Höjd 24,5 cm
Bredd 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
En arm med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade J.L.H Svenskt Tenn

Höjd 24,5 cm
Bredd 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
En arm med lagning.

Antal besök: 1 146