FICKUR, silver, spindelur, "Stürman", London, 1700-talet andra halva.

350641. FICKUR, silver, spindelur, "Stürman", London, 1700-talet andra halva.

Fickur, urverk märk "Stürman 11135 London". Diameter 60,5 mm, vikt 120 gram. Kedja i vit metall, längd 28 cm. Nyckel.

Slitage. Märken. Bucklor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken. Bucklor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 432