FICKUR, silver, Remontoir Ancre med Stora Riksvapnet, 1900-talets början.

350637. FICKUR, silver, Remontoir Ancre med Stora Riksvapnet, 1900-talets början.

Märkt Ancre Ligne Droite, Sprial Breguet, 15 rubis, Remontoir". Diameter 62 mm, vikt 149 gram. Kedja i gul metall, länngd 24 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 690