SPEGEL, svärtat och bronserat trä, 1900-tal.

350625. SPEGEL, svärtat och bronserat trä, 1900-tal.

Rund modell, kraftig ram samt fasettslipat glas. Diameter 85,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 698