KRYDDHYLLA, trä med glasskeppor, "Ideal", Stockholm, 1950-tal.

350589. KRYDDHYLLA, trä med glasskeppor, "Ideal", Stockholm, 1950-tal.

7 st glasskeppor. Längd 76, höjd 12,5, djup 19 cm.

Bruksslitage, glasskeppor med nagg samt skadat hörn. En liten skeppa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 042