VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

350559. VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

Märkt Broman a tergo. Nyckel samt pendel finns.
Totalhöjd 53 cm.

Bruksslitage, smärre förgyllningssläpp, krön något löst, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 53 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 586