ELLEN SCHULZE. Tempera på duk.

3505572. ELLEN SCHULZE. Tempera på duk.

Ensam. Signerad ES
38x44 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ensam. Signerad ES
38x44 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 266