TELEFONER, 2 st, bland annat Diabelle, 1900-talets andra hälft.

350540. TELEFONER, 2 st, bland annat Diabelle, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 23 cm.

Bruksslitage. Gulnad yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 23 cm.

Bruksslitage. Gulnad yta.

Antal besök: 390