VAS, JUGENDSTIL, BELGISK.

VAS, JUGENDSTIL, BELGISK.
3504960. VAS, JUGENDSTIL, BELGISK.

Glaserad konstkeramikvas med dubbla handtag, märkt 'MADE IN BELGIUM 320', 29cm höjd.

Bra skick, inga större synliga skador, allmänt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 249