OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tulpanerna, olja på duk, signerad, E.Ekwall.

350468. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tulpanerna, olja på duk, signerad, E.Ekwall.

Olja på duk uppfodrad på pannå.
53 x 29 cm.

Slitage.
Krackeleringar finnes.
Smärre hål i dukens nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 29 cm.

Slitage.
Krackeleringar finnes.

Antal besök: 1 939