VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA, 1900-talets andra del.

3503784. VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA, 1900-talets andra del.

Plast. Ca 56 x 56 cm.

Smärre bruksslitage.

Tema

Formstads Retro

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast. Ca 56 x 56 cm.

Smärre bruksslitage.

Tema

Formstads Retro

Antal besök: 793