THOMAS EKLUNDH. soffbord, valnöt och krom, serien Pluto, formgiven 2007.

3503607. THOMAS EKLUNDH. soffbord, valnöt och krom, serien Pluto, formgiven 2007.

Skiva i valnöt med kromat underrede. Höjd 40 cm, längd 107 cm, bredd ca 74 cm.

Bruksskick, en fanerskada i kant, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200