OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, möjligen gips, Knäsittande kvinna, märkt Austin Prod Inc 1985, otydligt signerad.

350343. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, möjligen gips, Knäsittande kvinna, märkt Austin Prod Inc 1985, otydligt signerad.

Höjd 33 cm inklusive sockel
Längd sockel 32 cm
Bredd sockel 13,8 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm inklusive sockel
Längd sockel 32 cm
Bredd sockel 13,8 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 984