3502726. STEREO, "Coca-Cola", Akura, 1990-tal.
CD & Radio, kassettspelare. Med handtag.
Höjd ca 47 cm.
Slitage. Kassettbandspelare defekt (playknapp lös). Klistermärken håller på att lossna. Övrigt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Höjd ca 47 cm.