STEREO, "Coca-Cola", Akura, 1990-tal.

3502726. STEREO, "Coca-Cola", Akura, 1990-tal.

CD & Radio, kassettspelare. Med handtag.
Höjd ca 47 cm.

Slitage. Kassettbandspelare defekt (playknapp lös). Klistermärken håller på att lossna. Övrigt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 47 cm.

Antal besök: 889