MATSALSMÖBLEMANG, 8 delar, Danmark, 1900-talets mitt.

350266. MATSALSMÖBLEMANG, 8 delar, Danmark, 1900-talets mitt.

Bord med 3 st iläggsskivor, mahognyfaner, bok, diameter 118 cm, höjd 74, tot längd med iläggsskivorna 244 cm
6 st Stolar, klädda sitsar
1 st Sideboard, Mahogny, längd 180 cm, djup 50 cm, höjd 79 cm.

Lagad knopp, stötmärke, repor
Någon stol behöver limmas, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st Stolar, klädda sitsar

Lagad knopp, stötmärke, repor

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 340