CARL EINAR BORGSTRÖM. Skulptur, brons på träsockel, Sittande flicka, monogramsignerad ceb, 1900-tal.

350264. CARL EINAR BORGSTRÖM. Skulptur, brons på träsockel, Sittande flicka, monogramsignerad ceb, 1900-tal.

Höjd 14 cm inklusive sockel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm inklusive sockel.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 946