BORD, uppfällbart med extra skiva 1950-tal.

350239. BORD, uppfällbart med extra skiva 1950-tal.

94 x 60 , höjd 58 cm
Uppfällbart 132 x 60 höjd 68 cm.

Krackelerad skiva, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 60 , höjd 58 cm

Antal besök: 1 200