MAX KLINGER (1857-1920). Flicka och hund, signerad Klinger, etsning.

3501953. MAX KLINGER (1857-1920). Flicka och hund, signerad Klinger, etsning.

Plåtmått 21x20 cm.

Ej examinerad ur ram. Ngt gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtmått 21x20 cm.

Antal besök: 692