RULLMÅLNING, 10 akvareller, erotiska bilder, Japan 18/1900-tal.

350183. RULLMÅLNING, 10 akvareller, erotiska bilder, Japan 18/1900-tal.

Längd 365 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 365 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 310