KARTBÖCKER, 8 st, 1900-tal.

KARTBÖCKER, 8 st, 1900-tal.
3501229. KARTBÖCKER, 8 st, 1900-tal.

Die Peutingersche Tafel, tryckt 1929.
Wirtschaftsatlas der deutschen kolonien, tryckt 1912.
Eduard Gaeblers handatlas, tryckt 1928.
Geografisk atlas, tryckt 1916.
Deutsches topographisches kartenwesen, tryckt 1927.
Paris, tryckt ca 1920-tal.
Zwischen Oder und Riesengrbirge, tryckt 1987.
Helsingfors i panorama, tryckt 1989.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Paris, tryckt ca 1920-tal.

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 218