LIS KLÄPP. "Hästar", färglitografi, 136/225, signerad.

350110. LIS KLÄPP. "Hästar", färglitografi, 136/225, signerad.

25 x 28 cm.
Totalmått på ram 42 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 28 cm.
Totalmått på ram 42 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 139