TAKARMATUR, 19/2000-tal.

TAKARMATUR, 19/2000-tal.
35010. TAKARMATUR, 19/2000-tal.

Sfärisk form. Höjd ca 41 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sfärisk form. Höjd ca 41 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 003