MATSERVIS, 55 delar, Hutschenreuther, 1900-tal.

350090. MATSERVIS, 55 delar, Hutschenreuther, 1900-tal.

1 terrin.
9 djupa tallrikar.
19 flata tallrikar.
5 uppläggningsfat.
1 såskanna.
20 förrättstallrikar/assietter.

Enstaka nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 terrin.
9 djupa tallrikar.
19 flata tallrikar.
5 uppläggningsfat.
1 såskanna.

Enstaka nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 539