SOLGLASÖGON samt FODRAL, "Clubmaster" RayBan, Bausch & Lomb, 1980-tal.

350053. SOLGLASÖGON samt FODRAL, "Clubmaster" RayBan, Bausch & Lomb, 1980-tal.

Solglasögon, bredd 14,7 cm. Glasögonfodral, längd 16 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 071